Press "Enter" to skip to content

Společně i v 2. pololetí. V novém roce si zlepším ANGLIČTINU!

Lucie Vajdová 0

Děkujeme všem, kteří se rozhodli pokračovat v jazykových kurzech s námi i pro 2. pololetí školního roku. S některými se na lekcích, již nepotkáme. A někdo nový si k nám zase našel cestu. 

Ceníme si vaší zpětné vazby na výuku a také milé komunikace – osobní, telefonické i emailové, ať už jste rodiči dětí či dospělými klienty.
Vážíme si vaší motivace, nadšení a pokroku v dovednostech. Nechť Vás tedy provází i v dalším období.
Vyjma firemních klientů – tvoří AL+ AE+ALZŠ komunitu stále přibližně 240 žáků a studentů.
Velké poděkování všem 16 lektorům a lektorkách za jejich nasazení a kreativitu.

Králem všech lektorů je Richard, který během jednoho týdne konverzuje s 95 studenty (nepočítaje školy a firmy). Jak se zmínila studentka ve zpětné vazbě: Lektor je vynikající! Máme obrovské štěstí, že na Kroměřížsku Richard působí! Děkuji

Elektronické přihlášky jsou stále dostupné – najdete v nabídce kurzů na našem webu. Do některých již běžících celoročních kurzů, které byly zahájeny v září se lze připojit za alikvotně sníženou cenu i během roku. Máte-li zájem o připojení k těmto kurzům, kontaktujte nás laskavě nejdříve e-mailem na adrese lucie@activelearning.cz nebo telefonicky 773400059 ( koordinátorka Lucy) . Sdělíme Vám, zda je v daném kurzu ještě místo, pošleme Vám případně link na registraci a seznámíme Vás s dalšími informacemi k tomuto kurzu. Zájemci mají možnost si vyzkoušet jednu lekci zdarma během lednových lekcí.

Volná místa v Hulíně:

Kurzy pro nejmenší v Hulíně: LucySingalong – nabízíme v čase 14:50 – 15:35 volné místo pro děti předškolního věku a 1., 2. třídy. Kurzy pro mladší školáky ve čtvrtek v Hulíně: 14:15 – 15:00 pro děti 3./4. třídy a 15:05 – 15:50 pro děti 4./5. třídy. Ve středu 14:45 – 15:30 pro mládež od 11 let s rodilým mluvčím. Příprava na maturitní zkoušku z AJ vždy v pondělí 16:40hod s českou lektorkou.

Volná místa v Kroměříži: Kurz pro mládež s rodilým mluvčím v KM vždy ve čtvrtek od 16:45 hod.

Pro dostupnost kurzů pro dospívající (2. stupeň a studenty SŠ) a dospělé v Hulíně i Kroměříži, a to s českou lektorkou i rodilým mluvčím se nám nejlépe telefonicky ozvěte. Umožňujeme individuální kurzy, miniskupiny (dvojice – trojice) a skupinové kurzy do 8 účastníků.

Těšíme se na setkání a děkujeme za Váš zájem.

Hezké zimní dny

Tým Active L+E

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *