Press "Enter" to skip to content

Christmas message a potvrzení o účasti na kurzech v Novém roce 2022!

Michaela Odstrčilková 0

Krásný Vánoční čas přejeme všem!

Za všechny z Active Learning Vám přejeme příjemně prožité Vánoce v rodinném kruhu a úspěšné vykročení do dalšího roku, roku 2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣! V Novém roce ať Vás provází spokojenost, zdraví, štěstí a chuť se stále učit něco nového. 🎄

Věříme, že Nový rok pro Vás bude rokem úspěšným a spokojeným. Těšíme se na další naše setkávání, která obohacují nejen Vás, ale i nás. Během měsíce prosince jste ve svých emailových schránkách obdrželi zprávu ohledně Vašich kurzů pro další období leden – červen. Prosím o pročtení tohoto mailu, v případě, že by někdo mail nedostal, oznamte mi tuto skutečnost na mail: michaela@activelearning.cz.

Součástí tohoto mailu bylo potvrzení o účasti na dalším pololetí. Pro další období, počínaje 1.1.2021, je nutno odkliknout Váš souhlas s prodloužením smlouvy, kterou jste podepsali v září 2021. Pro tuto akci stačí pouze kliknout na tento odkaz: http://www.activelearning.cz/nabidka-kurzu/prodlouzeni-smlouvy/, vyplnit Vaše jméno, nebo jméno Vašeho dítěte a potvrdit Váš souhlas kliknutím na políčko ‚souhlas s prodloužením smlouvy‘.

Děkujeme, že jste s námi, těšíme se na další lekce a přejeme Vám hodně úspěchů do Nového roku 2022!

Michaela Odstrčilíková

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *