Press "Enter" to skip to content

Happy Easter a informace o english camps 2023

Michaela Odstrčilková 0

Krásný předvelikonoční den,

po čase Vás opět zdravím a přináším shrnutí uplynulých měsíců, přání k příjemným Velikonocím a informace o english camps.

Po Vánocích jsme se plni nové síly vrátili všichni k english lessons. Spoustu z Vás čekaly nové aktivity, informace a zkušenosti od našich lektorů. Pokaždé když jsem procházela kolem studia, kde probíhala výuka, jsem slyšela smích a spokojenost našich studentů. I proto věřím, že naše lekce předávají nejen nové anglické znalosti, ale také radost ze skupinové práce, pocit sebedůvěry a ochotu pomoci druhému. Děkujeme Vám, že se těchto lekcí zúčastníte!

Happy Groups v těchto měsících měly témata jako například Body parts, digestion, food nebo také germs a weather. Díky níže přiloženým fotkám můžete alespoň trochu nahlédnout do našich běžných Happy groups dní. Právě na těchto dětech jde vidět, že předávání english už tak brzy má smysl.

Camps – velké téma, na které vím, že spoustu z Vás čeká. Právě teď na jaře se naší Lilly (asistenční pes v ZŠ Active Learning) poštěstilo a bude před létem psí mámou. Okolo areálu, kde camp každý rok probíhá, bude tedy velmi živo a z těchto důvodů bohužel nemáme možnost letos uspořádat summer camp. Mrzí nás to, protože camps jsou naše oblíbená pořádaná akce, na druhou stranu máme radost z nových přírůstků do Active family. Děkujeme Vám všem za pochopení, budeme se těšit zase o kousek lepší a moudřejší přístí rok!

Posledním bodem je přání k příjemně stráveným Velikonocím. Velikonoční prázdniny jsou již čtvrtek (6.4.) až do pondělí (10.4.) – v tyto dny také nabíráme nové síly, a proto se kurzy nekonají. Přejeme Vám ať je prožijete v klidu, rodinném kruhu a lásce!

V případě dalších dotazů, informací jsem k dispozici na emailu michaela@activelearning.cz.

 

Příjemný slunečný den!

Koordinátorka kurzů Michaela Odstrčilíková

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *