Press "Enter" to skip to content

Jazykové kurzy – English PODZIM 2021

Lucie Vajdová 0

Zdravíme nové zájemce i naše stálé pilné studenty,

Rozvrh je k dispozici na našich stránkách – peep in. Volná místa pro zájemce do jazykových kurzů se budeme snažit zveřejnit nejpozději do 1.9.2021.

A proto nejpozději 22.8. 2021 nám prosím dejte vědět, zda budete pokračovat v kurzech i nadále. Stačí vyplnění přihlášky, jež byla v měsíci červenci zaslána všem současným klientům koordinátorkou. Moc nám tím usnadníte práci a zajistíte si hezké místečko se svým oblíbeným lektorem. Postupně tak můžeme aktualizovat rozvrh a nabídku volných míst v jednotlivých kurzech. Děkujeme za vaši aktivní spolupráci a důvěru v nás.

Přihlášky s novými podmínkami a potřebné informace k platbě jsou vždy zasílány klientům emailem. Dorazil?

Novým zájemcům děkujeme za zájem a odvahu se zlepšovat, posouvat nebo začít s učením angličtiny. Jak se přihlásit? Stačí vyplnit e-přihlášku z našeho webu. Jedná se o nezávazné projevení zájmu o kurzu. Na konci srpna jsme s Vámi v pravidelném kontaktu emailem i telefonicky. Dolaďujeme vaši poptávku a naši nabídku. Vyčkávejte, snažíme se vše zkoordinovat, jak to jen jde. Uzávěrka těchto e – přihlášek je stanovena ke dnu 22.8. 2021.

V případě zájmu o kurz přihlášku zašlete na email michaela@activelearning.cz. V zápětí Vás budeme kontaktovat s možnostmi přímo pro Vás.

Aktuálně nabízíme 4 volná místa pro děti v anglické dětské pondělní skupince 8:00 – 16:00hod. A 1 volné místo pro děti v anglické dětské páteční skupince 8:00 – 12:00 v Hulíně.

Kurzy začnou v týdnu od 6.9.  – 10.9. 2021 v Kroměříži a Hulíně. V tomto týdnu se koná 1. lekce všech kurzů a nejpozději ve vybraný den  kurzu je povinné uhradit kurzovné v plné výši, jen tak bude registrace finálně uzavřena. Nejistým nováčkům umožňujeme navštívit v prvním týdnu dvě různé skupiny a rozhodnout se. Jazykové kurzy mají daný počet lekcí, tj. 15 pro období září až prosinec a uhrazené kurzovné má platnost do konce roku 2021.

Máme pro Vás opět připraven nový Active Notebook.

Výběr přijatých žáků, dětí a studentů je plně v kompetenci naší společnosti Active Learning s.r.o. a Active Education s.r.o.. Do všech kurzů je možné se připojit i po jejich zahájení za alikvotně sníženou částku, pokud to umožňuje kapacita kurzu.

Nově bude dbát o vaše jazykové potřeby koordinátorka Michaela Odstrčilíková (michaela@activelearning.cz). Vítáme a držíme palce!

Poděkování od Ivony a Richarda (heads od Active Learning and Education):  Our dear students,

uzavřeli jsme velmi interesting školní rok a při ohlédnutí zpět na vše proběhlé bychom velice rádi zaslali naše Díky/Thanks Vám všem studentům, jejich rodičům a lektorům, za to, jak jste nové cesty společných lekcí zvládli, neztratili důvěru a že jste i přes to přílišné online interactive zůstali stále Active. Moc si toho vážíme a upřímně děkujeme.

Celý tým Ivona, Richard, Lucy, Darragh, Markéta, Hanka a Michaela Vás moc zdraví.

Přejeme poklidné léto prožité v radosti a zdraví.

Active Tým

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *