Press "Enter" to skip to content

Jazykové kurzy – náhrada lekcí a zápis pro školní rok 2020/2021

Lucie Vajdová 0

Dobrý den,

Brzy se začneme věnovat nabídce kurzů pro nový školní rok 2020/2021. Momentálně ještě stále nahrazujeme některé lekce a veškerou energii dáváme do červencových letních programů pro děti. Pak nás čeká dovolená 27.7. – 14.8. 2020.

Všechny současné studenty a zákonné zástupce dětí prosíme o vyjádření, zda mají zájem o rezervaci místa v kurzu i pro následující školní rok 2020/2021. Zašlete prosím email koordinátorce lucie@activelearning.cz.

Rozvrh a nové kurzy s lektory zveřejníme tedy na konci srpna na našem webu. E – přihlášky přijaté online budeme zpracovávat průběžně a nejpozději na konci měsíce srpna vyrozumíme všechny studenty a rodiče o přijetí do kurzu či zapsání dětí a mládeže na seznam náhradníků do jednotlivých kurzů. Prosíme o trpělivost. Právě zjišťujeme, kolik se nám uvolní volných míst pro nové uchazeče zejména v oblíbených kurzech pro malé děti a kurzech s Richardem. Vše se zpřesní se školním rozvrhem dětí. Děkujeme za pochopení.

Výběr přijatých žáků, dětí a studentů je plně v kompetenci naší společnosti Active Learning s.r.o. a Active Education s.r.o.

Kurzy začnou třetí týden v září. V případě, že student do kurzu již nastoupí (zúčastní se 1. lekce) akceptujeme storno pouze ze závažných důvodů. I tak je třeba počítat se storno poplatkem v ceně dvou lekcí. V případě nových dětí v kurzu Happy Monday/Friday Group je třeba uhradit platbu v ceně 4 lekcí ihned se začátkem kurzu a tyto lekce uskutečnit ve čtyřech po sobě následujících lekcích. Poté je nutné doplatit kurzovné nebo včas oznámit nezájem v pokračování.

Více informací o možnostech, cenách a jiné na www.activelearning.cz.

Děkujeme velmi za Váš zájem.

Přejeme krásné léto.

Active Tým

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *