Press "Enter" to skip to content

Jazykové kurzy PODZIM 2022

Michaela Odstrčilková 0

Přejeme příjemný den novým zájemcům i našim stálým studentům.

 

Nový rozvrh pro školní rok 2022/2023 je nyní k dispozici na našich stránkách – peep in.

Pokračující studenty prosíme o zaslání vyplněné a podepsané přihlášky (která byla zaslána na email v měsíci červenci) na email michaela@activelearning.cz a to nejpozději do 25.8.2022. Postupně tak můžeme aktualizovat rozvrh a nabídku volných míst v jednotlivých kurzech. Následně se budeme snažit zveřejnit volná místa pro zájemce do jazykových kurzů, a to nejpozději do 1.9.2022.

Novým zájemcům děkujeme za zájem a odvahu se zlepšovat, posouvat nebo začít s učením angličtiny. Jak se přihlásit? Stačí vyplnit e-přihlášku z našeho webu. Jedná se o nezávazné projevení zájmu o kurzu. Na konci srpna jsme s Vámi v pravidelném kontaktu emailem i telefonicky. Dolaďujeme vaši poptávku a naši nabídku. Vyčkávejte, snažíme se vše zkoordinovat, jak to jen jde. Uzávěrka těchto e – přihlášek je stanovena ke dnu 25.8. 2022.

Kurzy v tomto školní roce začnou v týdnu od 12.9. – 16.9.2022 v Kroměříži a v Hulíně. V tomto týdnu se koná 1. lekce všech kurzů a nejpozději ve vybraný den kurzu je povinné uhradit kurzovné v plné výši, jen tak bude registrace finálně uzavřena. Nejistým nováčkům umožňujeme navštívit v prvním týdnu dvě různé skupiny a rozhodnout se. Jazykové kurzy mají daný počet lekcí, tj. 15 pro období září až prosinec a uhrazené kurzovné má platnost do konce roku 2022. Pro všechny studenty máme opět připraven nový Active Notebook.

Výběr přijatých žáků, dětí a studentů je plně v kompetenci naší společnosti Active Learning s.r.o. a Active Education s.r.o. Do všech kurzů je možné se připojit i po jejich zahájení za alikvotně sníženou částku, pokud to umožňuje kapacita kurzu.

 

Pro letošní školní rok jsme si pro Vás připravili několik novinek:

  • naše nová španělská lektorka Raquel, která u nás bude vyučovat angličtinu i španělštinu,
  • možnost ONLINE lekcí angličtiny, němčiny a španělštiny s českou lektorkou a ONLINE lekcí angličtiny a španělštiny se španělskou lektorkou,
  • příprava na Cambridge english exams and tests.

Pro více informací neváhejte kontaktovat email michaela@activelearning.cz.

 

V závěru tohoto emailu bychom rádi poděkovali naší skvělé Markétě, která se s námi tento rok loučí. Marky, byla jsi hvězdou všech kurzů a zpívánek pro děti všeho věku a my Ti ze srdce děkujeme, že jsme Tě u nás mohli mít!

 

Celý tým Ivona, Richard, Michaela, Darragh, Markéta, Hanka, Kristýna a Barbora Vás moc zdraví.

 

Přejeme poklidné léto prožité v radosti a zdraví.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *