Press "Enter" to skip to content

Jazykové kurzy – Školní rok 2023/2024 s Active Learning

Michaela Odstrčilková 0

Krásný začátek léta a jeho klidné prožití všem stálým pilným studentům, ale i těm novým, kteří se odhodlávají zdokonalit svou English!

 

Právě jsme zveřejnili nový předběžný rozvrh pro školní rok 2023/2024 – peep in: http://www.activelearning.cz/nabidka-kurzu/rozvrh-kurzu/. Také jsme aktualizovali ceny kurzů: http://www.activelearning.cz/nabidka-kurzu/. Vybrali jsme si cestu udržení původních cen, věříme, že je to to správné rozhodnutí a potěší i Vás. Ceníme si Vás jako studentů, jako lidí, kteří si dobrovolně vybrali naši jazykovou školu a jsou s ní spokojení!

Pokračující studenty prosíme o zaslání vyplněné a podepsané přihlášky (která bude zaslána na email) na email michaela@activelearning.cz a to nejpozději do 23.8.2023. Postupně tak můžeme aktualizovat rozvrh a nabídku volných míst v jednotlivých kurzech. Následně se budeme snažit zveřejnit volná místa pro zájemce do jazykových kurzů, a to nejpozději do 30.8.2023.

Novým zájemcům děkujeme za zájem a odvahu se zlepšovat, posouvat nebo začít s učením angličtiny. Jak se přihlásit? Stačí vyplnit e-přihlášku z našeho webu. Jedná se o nezávazné projevení zájmu o kurzu. Na konci srpna jsme s Vámi v pravidelném kontaktu emailem i telefonicky. Dolaďujeme Vaši poptávku a naši nabídku. Vyčkávejte, snažíme se vše zkoordinovat, jak to jen jde. Výběr přijatých žáků, dětí a studentů je plně v kompetenci naší společnosti Active Learning s.r.o. a Active Education s.r.o. Do všech kurzů je možné se připojit i po jejich zahájení za alikvotně sníženou částku, pokud to umožňuje kapacita kurzu.

Mark the date, because kurzy ve školním roce 2023/2024 budou začínat v týdnu 11.9. – 15.9.2023 v Hulíně i v Kroměříži. V tomto týdnu se koná 1.lekce všech kurzů a do této doby je povinnost uhradit kurzovné v plné výši, jen tak bude registrace finálně uzavřena. Nejistým nováčkům umožňujeme navštívit v prvním týdnu dvě různé skupiny a rozhodnout se. Jazykové kurzy mají daný počet lekcí, tj. 15 pro období září až prosinec a uhrazené kurzovné má platnost do konce roku 2023.

Stejně jako každý rok, máme pro všechny studenty připravený nový Active Notebook, na všechny nové poznatky z Vašich English lessons.

 

Pro letošní rok máme jednu hlavní novinku – pro velký zájem o páteční půl denní Happy Group zavádíme možnost navštěvovat půl den i v rámci pondělí. Pro rodiče to znamená, že si mohou vybrat ze tří možností, jak a kdy u nás jejich dítko zůstane na English Learning. Můžete se tedy rozhodnout pro půl den v pondělí, celý den v pondělí a půl den v pátek. Doufáme, že tímto způsobem dokážeme uspokojit poptávku po půl denních programech.

Pro více informací neváhejte kontaktovat email michaela@activelearning.cz.

 

V závěru tohoto postu bychom rádi poděkovali Vám všem za výběr naší jazykové školy. Děláme to pro Vás a s láskou!

 

Již teď se na Vás těší celý tým: Ivona, Richard, Michaela, Markéta, Hanka, Darragh, Barbora a Michaela a přejí Vám příjemné, klidné léto!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *