Press "Enter" to skip to content

Shrnutí podzimního pololetí 2022 a informace k jazykovým kurzům JARO 2023

Michaela Odstrčilková 0

První pololetí uteklo zase jako voda a na nás již čeká to další. Věřím, že kurzy anglického jazyka

obohatily nejen Vás, ale i nás. Noví žáci, nové zkušenosti, nové situace jsou pro nás každoroční radostí a výzvou. Někomu kurz byl jako dělaný na míru, někteří jej v průběhu změnili, a to je v pořádku. Je pro nás důležité, abyste se cítili v průběhu lekcí opravdu příjemně.

 

S našimi Happy Groups jsme se první hodiny adaptovali, zažívali první pláč, ale i úsměvy při každém příchodu do našich hodin. Stihli jsme spoustu podzimních aktivit, oslavit Halloween, uspat zvířátka k zimnímu spánku a připravit se na zimu a Vánoce. Jelikož jsme měli letos spoustu nových happy children, byl to půl rok výživný. Ovšem stálo nám to za to!

 

Do některých lekcí nám zasáhla nemoc, či jiné okolnosti a lekce tak musely být zrušeny. V případě, že neproběhlo všech 15 zaplacených lekcí nezoufejte – lekce se budou konat na začátku ledna. V těchto případech Vám děkujeme za pochopení a trpělivost. Pro další období, počínaje 1.1.2023, Vás prosíme o  odkliknutí Vašeho souhlasu s prodloužením smlouvy, kterou jste podepsali v září 2022. Pro tuto akci stačí pouze kliknout na tento odkaz: http://www.activelearning.cz/nabidka-kurzu/prodlouzeni-smlouvy/, vyplnit Vaše jméno, nebo jméno Vašeho dítěte a potvrdit Váš souhlas kliknutím na políčko ‚souhlas s prodloužením smlouvy‘. Opravdu prosíme o zaslání potvrzení. V případě, že z nějakého důvodu další pololetí nenastoupíte, prosíme o zaslání emailu.

Nový rok budeme začínat s dokončováním zaplacených lekcí a potom nás čeká jízda 19 lekcí až do června. Informace o výši částky za jednotlivé lekce můžete nalézt zde: http://www.activelearning.cz/nabidka-kurzu/.

Jelikož chceme vyjádřit naši vděčnost, i letos jsme si připravili Christmas soutěž. Každý z Vás, od 12.12., dostane od svého lektora Christmas tea, na kterém bude přání. Jeden z těchto Christmas teas bude obsahovat poukaz na kurzovné na jaře roku 2023 zcela zdarma. Jakmile někdo z Vás objeví tento Christmas tea a osloví mě na email michaela@activelearning.cz, společně odečteme Vaše kurzovné na jaro 2023. Good luck!

Děkujeme za důvěru v nás a přejeme Vám kouzelný předvánoční čas v rodinném kruhu!

Za Active Team,

Michaela Odstrčilíková

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *