Press "Enter" to skip to content

ŠKOLNÍ ROK 2024/2025

Michaela Odstrčilková 0

Přejeme krásný den novým zájemcům i našim stálým studentům.

 

Nový rozvrh pro školní rok 2024/2025 je nyní k dispozici na našich stránkách – peep in.

 

Pokračující studenty prosíme o zaslání vyplněné a podepsané přihlášky (která byla zaslána na email v začátku měsíce července) na email zuzka@activelearning.cz a to nejpozději do 28.8.2024. Postupně tak můžeme aktualizovat rozvrh a nabídku volných míst v jednotlivých kurzech. Následně se budeme snažit zveřejnit volná místa pro zájemce do jazykových kurzů, a to nejpozději do 4.9.2024.

Novým zájemcům děkujeme za zájem a odvahu se zlepšovat, posouvat nebo začít s učením angličtiny. Jak se přihlásit? Stačí vyplnit e-přihlášku z našeho webu. Jedná se o nezávazné projevení zájmu o kurzu. Na konci srpna jsme s Vámi v pravidelném kontaktu emailem i telefonicky. Dolaďujeme vaši poptávku a naši nabídku. Vyčkávejte, snažíme se vše zkoordinovat, jak to jen jde. Uzávěrka těchto e – přihlášek je stanovena ke dnu 28.8. 2024.

Kurzy v tomto školní roce začnou v týdnu od 16.9. – 20.9.2024 v Kroměříži a v Hulíně. V tomto týdnu se koná 1. lekce všech kurzů a nejpozději ve vybraný den kurzu je povinné uhradit kurzovné v plné výši, jen tak bude registrace finálně uzavřena. Nejistým nováčkům umožňujeme navštívit v prvním týdnu dvě různé skupiny a rozhodnout se, ve které skupině se cítí lépe. Jazykové kurzy mají daný počet lekcí, tj. 14 pro období září až prosinec a uhrazené kurzovné má platnost do konce roku 2024 (pro aktuální ceník stačí přejít na odkaz http://www.activelearning.cz/nabidka-kurzu/). Pro všechny studenty máme také připraven nový Active Notebook.

Výběr přijatých žáků, dětí a studentů je plně v kompetenci naší společnosti Active Learning s.r.o. a Active Education s.r.o. Do všech kurzů je možné se připojit i po jejich zahájení za alikvotně sníženou částku, pokud to umožňuje kapacita kurzu.

 

Novinkou pro tento školní rok je nová koordinátorka jazykových kurzů. Koordinaci kurzů převezme kolegyně Zuzana Gajdošová (zuzka@activelearning.cz), která se o všechny postará co nejlépe bude umět. Máme v ní naprostou důvěru a věříme, že se o Vás bude starat minimálně stejně dobře jako se o to snažila kolegyně Michaela.

 

Pro více informací neváhejte kontaktovat email zuzka@activelearning.cz.

V závěru tohoto postu bychom rádi poděkovali našim skvělým kolegyním Markétě a Michaele, které se s námi tento rok loučí. Marky a Míšo, byly jste hvězdami všech kurzů a zpívánek pro děti všeho věku a my Vám ze srdce děkujeme, že jsme Vás u nás mohli mít!

 

Celý team Active Learning Vás zdraví a přeje v klidu, pohodě a v radosti prožité léto 2024!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *